STAWIAMY NA PROFESJONALIZM


Nasza firma od 2001 roku świadczy usługi w zakresie naprawy i sprzedaży opon oraz regeneracji felg stalowych i aluminiowych. W 2007 roku poszerzyliśmy zakres usług o mechanikę samochodową i serwis klimatyzacji. Dwie, dogodnie zlokalizowane siedziby - w Lniskach i Steżycy - zapewniają łatwy dojazd z Trójmiasta, Kartuz, Żukowa i Kościerzyny.

Za najwyższy cel stawiamy sobie udoskonalanie naszych usług. W codziennej pracy stawiamy na jakość i profesjonalizm, co doceniło szerokie grono Klientów. Jesteśmy bezpośrednim odbiorcą dużych koncernów oponiarskich takich jak Yokohama, Michelin, Pirelli oraz Continental. Współpracujemy też z ogólnopolską czołówką hurtowni opon. Dzięki niskim i uczciwym cenom oferowanych przez nas towarów, a także fachowej obsłudze, zyskaliśmy rzeszę stałych Klientów. Systematycznie zjednujemy sobie też nowych, którzy doceniają standard świadczonych przez nas usług.

W naszym zespole znajdziecie Państwo doświadczonych pracowników, którzy w branży wulkanizacyjnej pracują już wiele lat. Chętnie służą fachową pomocą i doradztwem.

Nasz cel to świadczenie usług na najwyższym poziomie, profesjonalizm, niskie ceny oraz zadowolenie Klientów.

FACHOWY ZESPÓŁ

Umiejętności naszych pracowników potwierdzają liczne certyfikiaty

NOWOCZESNY WARSZTAT

Profesjonalny sprzęt gwarantuje usługi na wysokim poziomie

DOGODNA LOKALIZACJA

Nasze oddziały mieszczą się przy głównych trasach przelotowych

NISKIE CENY

Jesteśmy bezpośrednim odbiorcą dużych koncernów oponiarskich